Hakkımızda

Firmamız 1976’da Türkiye’nin üçüncü büyük kenti olan İzmir’de kurulmuş olup 30 yıllık iş tecrübesi ve yeteneğiyle otomotiv sektöründe sizlere hizmet vermektedir. TADEP kurulduğu yıllarda müşterilerine hizmet amacıyla bir takım özel makine ve ekipman için yedek parçaları ve çeşitli motorlu araç parçalarının üretimini gerçekleştirmiştir. Müşteri talebi doğrultusunda mafsal istavrozu ve şaft üretimine yönelmiştir.

Şaft ve mafsal istavrozları üretiminde başta Otomotiv sektörü olmak üzere, Endüstriyel ve Zirai alanlarda TADEP adı altında gerek yurt içi gerekse yurt dışı müşterilerine hizmet vermektedir. Sürekli araştırma içinde olmamız konumumuz da uzmanlaşmamızı gerçekleştirmiştir. Üretimimizde,üretim sürecinin verimliliğini arttıran ve her ürünün standartlarda olmasını sağlayan teknolojinin en son ürünü CNC tezgahları kullanılmaktadır.

Bunun sonucunda oluşan müşteri memnuniyeti ve kalitemiz sayesinde üretimimiz rekora ulaşan adetlere ulaşmıştır. Üretimdeki yoğunluk beraberinde fiyatlarımıza da uygunluk getirip müşterilerin aradığı,güvenilir tedarikçi firma konumuna gelmemizi sağlamıştır. Yılların tecrübesi,güvenilir,eğitimli kadrosu ve modern teknolojiyi takip etme anlayışı ile TADEP , yurt içi ve yurt dışı pazarlardaki payını arttırmayı sürdürecektir. . .

 

 

Vizyonumuz

Müşterilerin aradığı, güvenilir tedarikçi olmak.

Teknolojik gelişmelerin yakın takipçisi olmak

Faaliyet alanımızı ilgilendiren konularda yeniliklere ulaşıp yeni teknolojilere adapte olmak.

Her zaman yeni teknolojiler ile kaliteyi en iyi şekilde yönetmek.

Sınıfında en iyi firma konumuna gelmek.

Misyonumuz

Müşterilerimize kalite, maliyet ve teslimat bakımından mükemmel hizmet vererek memnuniyetlerini sağlamak.

Çalışanları ekip çalışmasına teşvik etmek ve çalışanlara kendini geliştirme olanağı sağlamak.

Karlı bir büyüme sağlamak ve pazar payımızı arttırmak